• +48 884 281 236
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypłyń w Rejs Marzeń

Z naszym skipperem

Skipper do wynajęcia

Skipper do wynajęcia

Czarter jachtu wiąże się zawsze z koniecznością posiadania skippera. Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia, aby Państwa rejs był bezpieczny i udany.

rejsy mazuryWYNAJMIJ PRYWATNEGO SKIPPERA I POPŁYŃ W DOWOLNYM KIERUNKU
 
Oferujemy Ci możliwość wynajęcia doświadczonego Skippera, który bezpiecznie umili Ci przygodę na wodzie. Dzięki nam przekonasz się, że aby żeglować, nie trzeba posiadać specjalnej wiedzy, umiejętności lub uprawnień. Umilimy Ci Twoją żeglarską przygodę i będziesz mógł poczuć się jak prawdziwy żeglarz.
 
Nasi Skipperzy zadbają o twój komfort i bezpieczeństwo a przy okazji będziesz mógł nauczyć się obsługi jachtu lub podszkolić swoje umiejętności. Możemy zabrać Ciebie oraz Twoich przyjaciół lub bliskich na niezapomnianą przygodę.
 
Koszt wynajęcia prywatnego Skippera wynosi 2000,00 PLN za tydzień + pokrycie pełnych kosztów dojazdu i powrotu (w zależności od środka transportu). Pamiętaj, że nasz Skipper jest gościem na pokładzie i zgodnie z przyjętymi zasadami, żywi się na koszt załogi.